هود
پرنیان

هود توکار

پرنیان به عنوان یکی از بزرگترین تولید کنندگان  هود توکار آشپزخانه در ایران همواره تلاش نموده است از آخرین تکنولوژی روز دنیا در تولید هود های  خود بهره گیرد و  با طراحی متنوع و با کیفیت پاسخگویی نیاز مشتریان محترم خود باشد.

انواع هود 

هود ها انواع مختلفی از جمله هود توکار یا هود مخفی ، هود مورب ، هود شومینه ای ، هود جزیره دارند. شما می توانید به توجه به سلیقه خودتان و دکوراسیون آشپزخانه و نیاز خود هر کدام از مدل های نام برده شده را از لیست هود های  بالا انتخاب کنید و خریداری نمایید .

سایر ویژگی های هود

هود توکار مجهز به پانل لمسی ، ریموت کنترل ، موتور چهار دور توربو فلزی با پروانه نسوز  ، مکش 500 الی 720 متر مکعب بر ساعت  ، فیلتر آلومینیومی 3 لایه قابل شستشو ، 2 عدد لامپ SMD  در اکثر مدل ها  ، قطع کن حرارتی موتور  ، سنسور گاز ، بو ، دود و حرارت  .

آشنایی بیشتر با هود های پرنیان

برای مشاهده همه محصولات هود آشپز خانه پرنیان  می توانید از لیست آنلاین محصولات سایت استفاده نمایید که همواره جدیدترین محصولات پرنیان را به نمایش می گذارد . همچنین شما می توانید از طریق لینک کاتالوگ محصولات در بالا همین صفحه لیست هود  پرنیان را دانلود نمایید .یا از طریق صفحه دانلود کاتالوگ به کاتالوگ دیجیتال محصولات پرنیان دسترسی پیدا کنید .برای دریافت قیمت هود شما می توانید با واحد فروش پرنیان(02172964000) تماس حاصل فرمایید و آخرین لیست قیمت هود را دریافت نمایید .یا از طریق صفحه تماس با ما در همه مراحل خرید و استفاده از محصول با ما در ارتباط باشید .