فرهای پرنیان
پرنیان

نوع فر

ویژگی ها

پرنیان ، برای زندگی …

فر توکار

پرنیان به عنوان یکی از بزرگترین تولید کنندگان  فر در ایران همواره تلاش نموده است از آخرین تکنولوژی روز دنیا در تولید فر های خود بهره گیرد و  با طراحی متنوع و با کیفیت پاسخگویی نیاز مشتریان محترم خود باشد.

انواع فر توکار 

فر از نظر  منبع انرژی به سه دسته فر برقی ، فر گازی و فر گاز و برق  تقسیم می شوند. 

پانل فر 

در طراحی این محصولات از پانل لمسی در برخی از فرها و پانل مکانیکی در برخی دیگر و همچنین ترکیب پانل لمسی و مکانیکی استفاده شده است.

برنامه های پخت فر 

مجموعه برنامه های پخت این دسته از محصولات پرنیان از حداقل 5 برنامه پخت تا 16 برنامه می باشد و می توان به صورت پخت ترکیبی از برنامه ها استفاده کرد و همچنین قابلیت ذخیره برنامه ها نیز تا 50 مورد وجود دارد .

سایر ویژگی های فر

مجهز به دیواره های چربی زدا ، قفل کودک ، یخ زدایی ، ریل تلسکوپی ، جوجه گردان و گریل ، فن کانوکشن ، سنسور حرارت یا پخت گوشت ، دارای فن خنک کننده بدنه فر .

آشنایی بیشتر با فر های پرنیان

برای مشاهده همه محصولات فر توکار پرنیان  می توانید از لیست آنلاین محصولات سایت استفاده نمایید که همواره جدیدترین محصولات پرنیان را به نمایش می گذارد . همچنین شما می توانید از طریق لینک کاتالوگ محصولات در بالا همین صفحه لیست فر  پرنیان را دانلود نمایید .یا از طریق صفحه دانلود کاتالوگ به کاتالوگ دیجیتال محصولات پرنیان دسترسی پیدا کنید .برای دریافت قیمت فر  شما می توانید با واحد فروش پرنیان(02172964000) تماس حاصل فرمایید و آخرین لیست قیمت فر را دریافت نمایید .یا از طریق صفحه تماس با ما در همه مراحل خرید و استفاده از محصول با ما در ارتباط باشید .