مایکروویو
پرنیان

مایکروویو توکار

پرنیان به عنوان یکی از بزرگترین تولید کنندگان  مایکروویو در ایران همواره تلاش نموده است از آخرین تکنولوژی روز دنیا در تولید فر های خود بهره گیرد و  با طراحی متنوع و با کیفیت پاسخگویی نیاز مشتریان محترم خود باشد.

انواع مایکروویو توکار 

 در انواع حجم ها های مختلف از جمله  25 لیتر و 31 لیتر و 34 لیتر موجود می باشد . که در مجموعه محصولات درج شده در سایت می توانید مشاهده بفرمایید.

ویژگی های مایکروویو 

مایکروویو + گریل + کانوشن ، 10 برنامه پخت ، 3 نوع پخت ترکیبی ، منو پخت اتومات ، تایمر دیجیتال ، صفحه کنترل لمسی ، یخ زدایی ، ققفل کودک 

آشنایی بیشتر با مایکروویو پرنیان

برای مشاهده همه محصولات مایکروویو توکار پرنیان  می توانید از لیست آنلاین محصولات سایت استفاده نمایید که همواره جدیدترین محصولات پرنیان را به نمایش می گذارد . همچنین شما می توانید از طریق لینک کاتالوگ محصولات در بالا همین صفحه لیست مایکروویو  پرنیان را دانلود نمایید .یا از طریق صفحه دانلود کاتالوگ به کاتالوگ دیجیتال محصولات پرنیان دسترسی پیدا کنید .برای دریافت قیمت مایکروویو  شما می توانید با واحد فروش پرنیان(02172964000) تماس حاصل فرمایید و آخرین لیست قیمت مایکروویو را دریافت نمایید .یا از طریق صفحه تماس با ما در همه مراحل خرید و استفاده از محصول با ما در ارتباط باشید .