پرنیان به عنوان یکی از بزرگترین تولید کنندگان فر توکار در ایران همواره تلاش نموده است از آخرین تکنولوژی روز دنیا در تولید فر های خود بهره گیرد و با طراحی متنوع و با کیفیت پاسخگویی نیاز مشتریان محترم خود باشد.
فر توکار پرنیان

نوع فر

ویژگی ها

پرنیان ، برای زندگی …

فر PO201
فر هوشمند PO110 WiFi
فر PO110 S
فر PO105
فر PO115
فر PO201
فر PO108
فر PO103
فر PO111
فر PO401
فر PO101
فر PO106
فر PO110
فر PO113
فر PO110W
فر PO114
فر po112 ایلیااستیل
فر PO112

فر توکار

پرنیان به عنوان یکی از بزرگترین تولید کنندگان  فر در ایران همواره تلاش نموده است از آخرین تکنولوژی روز دنیا در تولید فر های خود بهره گیرد و  با طراحی متنوع و با کیفیت پاسخگویی نیاز مشتریان محترم خود باشد.

انواع فر توکار 

فر از نظر  منبع انرژی به سه دسته فر برقی ، فر گازی و فر گاز و برق  تقسیم می شوند. 

پانل فر 

در طراحی این محصولات از پانل لمسی در برخی از فرها و پانل مکانیکی در برخی دیگر و همچنین ترکیب پانل لمسی و مکانیکی استفاده شده است.

برنامه های پخت فر 

مجموعه برنامه های پخت این دسته از محصولات پرنیان از حداقل 5 برنامه پخت تا 16 برنامه می باشد و می توان به صورت پخت ترکیبی از برنامه ها استفاده کرد و همچنین قابلیت ذخیره برنامه ها نیز تا 50 مورد وجود دارد .

سایر ویژگی های فر

مجهز به دیواره های چربی زدا ، قفل کودک ، یخ زدایی ، ریل تلسکوپی ، جوجه گردان و گریل ، فن کانوکشن ، سنسور حرارت یا پخت گوشت ، دارای فن خنک کننده بدنه فر .

آشنایی بیشتر با فر های پرنیان

برای مشاهده همه محصولات فر توکار پرنیان  می توانید از لیست آنلاین محصولات سایت استفاده نمایید که همواره جدیدترین محصولات پرنیان را به نمایش می گذارد . همچنین شما می توانید از طریق لینک کاتالوگ محصولات در بالا همین صفحه لیست فر  پرنیان را دانلود نمایید .یا از طریق صفحه دانلود کاتالوگ به کاتالوگ دیجیتال محصولات پرنیان دسترسی پیدا کنید .برای دریافت قیمت فر  شما می توانید با واحد فروش پرنیان(02172964000) تماس حاصل فرمایید و آخرین لیست قیمت فر را دریافت نمایید .یا از طریق صفحه تماس با ما در همه مراحل خرید و استفاده از محصول با ما در ارتباط باشید .

بهترین فر توکار چه ویژگی‌هایی دارد؟

بهترین فر توکار ویژگی‌های مختلفی برای مصرف کننده خود دارد. این فر چیدمان محیط آشپزخانه را جذاب و منظم می‌کند. چرا که با توجه به توکار بودن فضای آشپزخانه را اشغال نمی‌کند. آشپزخانه‌های امروزی در استفاده از فضا به شکل محتاط پیش می‌روند. در واقع انتخاب وسایل و تجهیزات توکار باعث می‌شود محیط آشپزخانه منظم و مرتب باشد.

انواع فر توکار

فر توکار انواع مختلفی دارد. این تقسیم‌بندی با توجه به منبع تامین انرژی فر انجام می‌شود. فر توکار برقی، فر توکار برقی و گازی و فر توکار گازی مدل‌های فر توکار هستند.

طراحی پیشرفته و مجهز

بهترین فر توکار با تکنولوژی روز دنیا طراحی شده و تولید شرکت پرنیان است. این شرکت، طراحی استاندارد و با کیفیتی را برای مشتریان خود در نظر گرفته است. ضمن اینکه تمامی محصولات این فر با طراحی متنوع عرضه می‎شوند.

 مدل پانل فر توکار

پانل بهترین فر توکار تنوع خاصی در طراحی دارد. این پانل ممکن است تمام لمسی، تمام مکانیکی یا ترکیبی از لمسی و مکانیکی باشند.

برنامه‌های پخت

برنامه‌های پخت فر هم می‌تواند آن را به بهترین فر توکار تبدیل کند. فرهای توکار پرنیان می‌توانند 40 برنامه پخت را ذخیره کنند. همچنین این مدل فرها حداقل 5 تا 17 برنامه را برای مصرف کنندگان به همراه دارند. شما می‌توانید به کمک این برنامه‌ها، پخت ترکیبی هم داشته باشید.

تجهیزات بهترین فر توکار

 بهترین فر توکار فن خنک کننده بدنه دارد و دارای سنسور مخصوص پخت گوشت یا حرارت است. همچنین این فر با قفل کودک، جوجه گردان، دیواره چربی‌زدا، ریل تلسکوپی، فن کانوشن، یخ‌زدایی و گریل مورد استفاده قرار می‌گیرد. این تجهیزات نشان می‌دهد فر توکار پرنیان نسبت به دیگر برندها امکانات و قابلیت‌های زیادی دارد. به همین خاطر به دیگر برندها ترجیح داده می‌شود.

خرید فر توکار

خرید فر توکار با توجه به نوع کاربری شما می‌تواند در مدل‌های مختلف انجام شود. در واقع این شما هستید که تعیین می‌کنید فر توکار برقی یا گازی چه تجهیزاتی داشته باشد. خرید فر توکار برقی معمولاً برای خانواده‌هایی با تعداد کمتر گزینه‌ای مناسب است. ضمن اینکه قیمت فر توکار برقی نسبت به فر توکار گازی بیشتر است. خرید فر توکار گازی برای خانواده‌هایی که به شکل روزانه از فر استفاده می‌کنند یا اعضای زیادی دارند، مناسب‌تر است. از طرفی قیمت فر توکار گازی نسبت به مدل برقی کمتر است.