سینک ظرفشویی روکار

این روزها برندهای مطرح زیادی در  زمینه  تولید سینک ظرفشویی روکار مشغول به فعالیت هستند. تنوع بالای این محصولات موارد گوناگونی از طراحی تا متریال مصرفی و از نمونه‌های سینک روکار و سینک توکار تا تفاوت در قیمت‌ این محصولات را شامل می‌شود. موردی که انتخاب حرفه‌ای این محصول را به پروسه‌ای هوشمندانه تبدیل کرده است!

در این مطلب به معرفی ویژگی‌های بهترین مدل‌های سینک روکار  می‌پردازیم. و در ادامه نیز به دیگر لوازم جانبی سینک و بررسی تخصصی انواع سینک روکار می پردازیم .

با ما در مطالعه این مطلب همراه شوید.

سینک روکار بهتر است یا توکار ؟

سینک ظرفشویی به‌دلیل ویژگی‌های کاربردی و طراحی خاص و بهداشتی به یکی از اجزای آشپزخانه‌های امروزی در هر سطح و با هر سبک دکوراتیو تبدیل شده است. اما در مورد انتخاب  سینک ظرفشویی روکار یا توکار ، موضوع تا حدی متفاوت است!

در ابتدا باید به این نکته توجه کرد که انتخاب هر کدام از سینک های گفته شده بسته به سلیقه شما و ابعاد آشپزخانه شما می تواند متفاوت باشد . اما به هر جهت ما در این مقاله به صورت تخصصی به معرفی سینک های روکار و تفاوت های آن با سینک توکار می پردازیم .

 

نحوه نصب سینک های روکار

روکار یا توکار ؟ در واقع هر کدام از این نام ها در درجه اول یک چیز را در مورد سینک مشخص می کند و آن هم نحوه نصب سینک می باشد . در سینک های روکار ،کل سینک به صورت یک تیکه روی سطح بالایی کابینت قرار میگیرد و کل صفحه بالایی کابینت را می پوشاند. این نوع نصب سینک مزایایی دارد از جمله جلو گیری از خیس شدن سطح اطراف کابینت ، از بین رفتن نگرانی نشت آب از اطراف سینک به داخل کابینت و راحتی در تمیز کردن اطراف سینک را می توان از مزیت های سینک ظرفشویی روکار برشمرد. در مقابل سینک ظرفشویی توکار بعد از برش  داخل سطح بالایی کابینت نصب میشود در برخی از برند های سینک توکار مانند سینک های توکار پرنیان  نگرانی از نشت آب به کابینت ها با استفاده از نوار آبندی PU و بست با کیفیت برطرف شده . با انتخاب این نوع از سینک ها هم جای هیچ نگرانی از نفوذ آب به کابینت ها را نداشته باشید .

فر برقی / پانل لمسی رنگ: سفید گنجایش 90 لیتر...
فر برقی / پانل لمسی قابلیت اتصال به WiFi گنجایش...
ابعاد : 51*90 سانتی متر ابعاد برش : 47.5 *...