Parnian

home appliances

افتخارات پرنیان

بزرگترین و برترین افتخار ما 30 سال همراهی با شما و حضور در عرصه تولید و صنعت و خدمت به هم میهنان عزیزمان در سرتاسر ایران می باشد . 

120

بیش از 120 محصول مختلف با طراحی متنوع

700

کار آفرینی برای بیش از 700 نفر

9

در یافت بیش از 9 تندیس تقدیر

5

همکاری با برترین برند های لوازم خانگی

درباره ما

مدیریت مجموعه با درک مناسب از نیازهای کنونی بازار موجود در کنار تکیه بر توانمندیهای فنی و تخصصی مدیران خویش و با راه اندازی واحدهای تخصصی(R&D)و کنترل کیفیت مکانیزه، تمام تلاش خویش را در راستای جلب رضایت مشتری نموده است و تلاش می نماید با تامین بخشی از نیاز بازار بتواند گامی موثر در راه رونق اقتصادی و خروج از نیاز به واردات بردارد و در آینده با تکیه بر توان تولید خویش بتواند در امر صادرات محصول به کشورهای منطقه نیز فعالیت مناسبی را داشته باشد.

سپاس ایزد منان را که یاری رسان بنده در ایجاد شرایط خدمت به خلق و کارآفرینی بوده است. خدمت به ایران تعهد اخلاقی ماست و شرکت پرنیان با افتخار اعلام می دارد که با ارائه محصولات برتر و خدمات نوین در راستای نیل به تکنولوژی و مشتری مداری رسالت خویش را در این مهم به انجام رسانیده است.

پیام مدیر عامل

با آرزو پیشرفت روزافزون میهن عزیزمان

درک تحولات و نیازهای حال و آتی مشتریان، تغییرات و بهبودهای هدفمند و علمی در محصولات و خدمات، به منظور کسب هرچه بیشتر رضایت مشتریان همواره سرلوحه برنامه های شرکت پرنیان بوده و خواهد بود. غایت هدف ما تولید محصولی است که مطلوب نظر مشتری باشد، چرا که ایمان داریم حق همیشه با مشتری است.بی شک موفقیت پرنیان حاصل تلاش جمعی و کار تیمی نیروهایی خودجوش و فرهیخته می باشد که با اخلاق مداری و تلاشی مستمر در استحکام ستون های این مجموعه نقش اساسی داشته اند.