سینک ظرفشویی
پرنیان

سینک ظرفشویی پرنیان

پرنیان به عنوان یکی از بزرگترین تولید کنندگان  سینک ظرفشویی در ایران همواره تلاش نموده است از آخرین تکنولوژی روز دنیا در تولید سینک های خود بهره گیرد و  با طراحی متنوع و با کیفیت پاسخگویی نیاز مشتریان محترم خود باشد.

انواع سینک ظرفشویی

 سینک ظرفشویی پرنیان از منظر نصب به سه دسته سینک  توکار، سینک  روکار و سینک  کورینی یا همان زیر سطحی تقسیم می شوند.  از جنس استنلس استیل 304 با کیفیت تولید شده اند و مدل های سینک ظرفشویی شیشه ای نیز از دیگر مدل های تولیدی این شرکت هستند  که در آن ها از شیشه های سفید و مشکی استفاده شده است.

ویژگی های سینک  

سینی های محصولات سینک دارای طرح های متنوعی می باشند همچنین سینک ها داری سینک تک لگن، سینک دو لگن  می باشند. مصرف کنندگان حق انتخاب سینک ظرفشویی لگن چپ یا سینک ظرفشویی لگن راست را در هر یک از محصولات دارند؛ نکته قابل اهمیت دیگر در محصول نوار آبند PU می باشد که در زیر سینک  قرار میگیرد و باعث جلوگیری از نفوذ آب به کابینت میگردد و کابینت را در برابر نفوذ آب محافظت مینماید. این نوار بر روی محصولات فانتزی توکار استفاده می شود. از دیگر متعلقات سینک توکار بست باکیفیت  است که در هنگام نصب سینک را به کابینت وصل و ثابت می نمایید.

آشنایی بیشتر با سینک های پرنیان

برای مشاهده همه محصولات سینک ظرفشویی پرنیان  می توانید از لیست آنلاین محصولات سایت استفاده نمایید که همواره جدیدترین محصولات پرنیان را به نمایش می گذارد . همچنین شما می توانید از طریق لینک کاتالوگ محصولات در بالا همین صفحه لیست سینک های ظرفشویی پرنیان را دانلود نمایید .یا از طریق صفحه دانلود کاتالوگ به کاتالوگ دیجیتال محصولات پرنیان دسترسی پیدا کنید .برای دریافت قیمت سینک ظرفشویی شما می توانید با واحد فروش پرنیان(02172964000) تماس حاصل فرمایید و آخرین لیست قیمت سینک ظرفشویی را دریافت نمایید .یا از طریق صفحه تماس با ما در همه مراحل خرید و استفاده از محصول با ما در ارتباط باشید .