راهنمای استفاده از محصولات po103 , po105 , po106

فر برقی یا همان فر های تمام برق:

به فرهایی گفته می شود که تنها از انرژی برق بهره برده٬ برای پخت اصلی یا همان گرمای اصلی پایین و گرمای تکمیلی که همان گرمای ساطع شده از بالاست فقط نیاز به انرژی برق دارد. معمولا به علت امکان تغییر جهت و حرارت پخت(روشن شدن همزمان بالا و پایین فر) به دلیل عدم  نیاز به فندک و ترموکوبل قابلیت تولید در مدلهای زیبا و متنوع دارد.

ساختار فرهای برقی لمسی ( PO105 , PO106 )

ساختار فرهای برقی مکانیکی ( PO103 )

معرفی پانل PO103

معرفی پانل PO105 و PO106

معرفی علائم نمایشگر دیجیتال

برنامه های پخت

این سیستم شامل 16 برنامه پخت می باشد که برنامه ها به شرح زیر می باشند:

عملکرد دستگاه :

مرحله 1- آماده به کار:در این مرحله روی نمایشگر ساعت نشان داده می شودو هیچ رله ای فعال نیست. 

پس از اتصال دستگاه به پریز برق در صورت مشاهده عبارت EOC  در گوشه سمت راست نمایشگر بصورت چشمک زن با واحد خدمات پس از فروش تماس حاصل فرمایید.

مرحله2- انتخاب برنامه پخت کلی: در مرحله 1 با لمس/چرخاندن  کلیدهای سمت راست ، وارد این مرحله می شویم و با استفاده از این  کلیدها، برنامه پخت کلی دلخواه را از بین 16 برنامه پخت کلی انتخاب می کنیم. لیست 16 برنامه پخت کلی به همراه جزئیات آنها در ادامه آورده شده است. با استفاده از کلید “توقف” به مرحله 1 باز می گردیم.

مرحله3- تنظیم دما و زمان: در مرحله2 ، با استفاده از کلید “شروع” وارد این مرحله می شویم. در واقع در مرحله 2 نوع پخت را انتخاب می کنیم و در مرحله3 زمان و دمای پخت را تنظیم می کنیم. در این مرحله با استفاده از لمس/چرخاندن کلیدهای سمت راست، دما و با استفاده از لمس/چرخاندن کلیدهای سمت چپ، زمان پخت را تنظیم می کنیم. در این مرحله نمایشگر دما و زمان به صورت چشمک زن هستند. با استفاده از کلید “توقف” به مرحله 1 باز می گردیم.
مرحله4-پخت: در مرحله 3 با استفاده از کلید “شروع” وارد مرحله پخت خواهیم شد. در این مرحله رله ها و سایر مصرف کننده ها مطابق با برنامه ای که انتخاب کرده ایم فعال می شوند. شمارش معکوس تایمر فعال می شود و با استفاده از المنت های حرارت زا و سنسور دما، فر به دمای تنظیم شده می رسد. در این مرحله نمایشگر دما به صورت متوالی و به مدت 5 ثانیه، دمای تنظیمی (به صورت چشمک زن) و دمای کنونی (به صورت عادی) را نمایش می دهد. این فرایند تا اتمام زمان پخت ادامه دارد. پس از پایان یافتن زمان پخت، سیستم آلارم اتمام زمان پخت را فعال می کند و به مرحله 1 بر می گردد. در زمان پخت با فشردن کلید “توقف” ، سیستم به مرحله 3 می رود.

مرحله5-پخت با تاخیر: گاهی نیاز است شروع پخت با تاخیر باشد. مثلاً زمانی که می خواهیم پخت از یک ساعت دیگر شروع شود از این قابلیت استفاده می کنیم. برای این کار وقتی سیستم در مرحله 4 (پخت) قرار دارد، با فشردن کلید “تایمر” به مدت 2 ثانیه وارد این مرحله می شویم. در این مرحله با استفاده از لمس/چرخاندن کلیدهای سمت چپ، زمان تاخیر را تنظیم می کنیم. سپس کلید “شروع” را فشار می دهیم تا شمارش معکوس تاخیر، مرحله پخت با تنظیمات قبلی شروع می شود.

مرحله6-ذخیره برنامه شخصی: گاهی نیاز است یکی از 16 برنامه کلی پخت را شخصی کرد. یعنی یکی از 16 برنامه را دمای دلخواه و زمان پخت دلخواه ذخیره کنیم تا در زمان های دیگر از آن استفاده کنیم.
برای این کار اینگونه عمل می کنیم. در مرحله 3 (تنظیمات) دما و زمان پخت دلخواه را تنظیم می کنیم. سپس با فشردن کلید “ذخیره” وارد این مرحله می شویم. در این مرحله در قسمت نمایش زمان، حرف P به همراه یک عدد بین 1 تا 50 نمایش داده می شود. تا 50 برنامه شخصی را می توان در حافظه دستگاه ذخیره کرد. با استفاده از لمس/چرخاندن کلیدهای سمت چپ مکان ذخیره برنامه را انتخاب می کنیم و دوباره “ذخیره” را فشار می دهیم. برنامه دلخواه در مکان تنظیم شده ذخیره می شود و سیستم به مرحله 1 برمی گردد.

مرحله7- انتخاب برنامه پخت شخصی: پس از آنکه حداقل یک برنامه پخت شخصی را ذخیره کردیم برای انتخاب آن اینگونه عمل می کنیم. در مرحله یک با استفاده از لمس/چرخاندن کلیدهای سمت چپ، برنامه پخت ذخیره شده را انتخاب می کنیم و کلید “شروع” را فشار می دهیم. پس از این کار سیستم وارد مرحله 4 می شود و عملیات پخت آغاز می شود.

مرحله8-تنظیم ساعت: این سیستم دارای RTC یا ساعت واقعی است. برای تنظیم ساعت آن اینگونه عمل می کنیم. زمانی که سیستم در مرحله 1 است، کلید ” تایمر” را به مدت 2 ثانیه فشار می دهیم، سیستم وارد مرحله 8 می شود. با استفاده از لمس/چرخاندن کلید سمت چپ و کلید “تایمر” ابتدا ساعت و سپس دقیقه را تنظیم می کنیم و به مرحله 1 برمیگردیم.

سوالات متداول

همواره می توانید از طریق شماره های تماس شرکت با ما در ارتباط باشید :

دفتر مرکزی :72964000-021

کارخانه : 56419106-021

خدمات پس از فروش : 53146-021

شرایط نمایندگی فروش محصولات به صورت عمومی تعیین شده و شما می توانید با در نظر گرفتن شرایط خود با هر یک از کارشناسان و مدیران تیم فروش تماس حاصل فرمایید و شرایط ویژه خود را به تفسیل بررسی نمایید .

از طریق پیج های محصولات داخل سایت و یا معرفی محصولات داخل شبکه های اجتماعی پرنیان  و همچنین تماس با کارشناسان فروش و دریافت کاتالوگ و لیست قیمت ها

سینک | اجاق گاز | هود | فر | مایکروویو

اینستاگرام : parniansteel@

تلفن : 72964000-021

لطفا برای اطلاعات و راهنمایی بیشتر تماس بگیرید.   72964000-021